Personal Mastery University

EXKLUZÍVNA LIMITOVANÁ PONUKA

Personal Mastery University


EXKLUZÍVNA LIMITOVANÁ PONUKA

Získajte Personal Mastery University + BONUSY v 2 jednoduchých krokoch

Fakturačné údaje

Vaša objednávka

Produkt Medzisúčet
Personal Mastery University  × 1 7,00  / mesiac (s DPH)
Medzisúčet 7,00  (s DPH)
Cena spolu 7,00  (vrátane 1,17  DPH)
Opakované platby
Medzisúčet 7,00  / mesiac (s DPH)
Opakovaná platba 7,00  / mesiac (vrátane 1,17  DPH)
Ďalšia platba: 24. novembra 2021
  • Používame platobnú bránu Stripe. Stripe je certifikovaný ako Poskytovateľ služieb PCI úrovne 1 (najprísnejšia úroveň certifikácie). Vaše údaje sú pre nás, ako aj pre tretie strany, neviditeľné.

Jednorazová Špeciálna Ponuka:
4 roky som vyvíjal spoľahlivý systém na rýchlu a trvalú motiváciu. Dnes by som vám chcel dať exkluzívnu možnosť získať prístup k utajovaným technikám, ktoré majú masívny potenciál zdesaťnásobiť vašu motiváciu - v priebehu sekúnd! Tento revolučný systém ovládnete v online kurze Tajomstvo Trvalej Motivácie. Máte jedinečnú príležitost získať výsledky, za ktoré mojim osobným klientom účtujem viac ako 1.500 Eur, teraz len za 17€. >> POZOR - táto ponuka sa už nikde inde nezopakuje.

*Žiadna viazanosť. Vaše členstvo [7 €/mesačne] môžete kedykoľvek zrušiť

ČO ZÍSKATE:

Ak sa prihlásite dnes, získate OKAMŽITÝ prístup k viac ako 24+ hodinám hodnotného audio obsahu, v ktorom vám odovzdám účinné stratégie a návody, ktoré vám pomôžu exponenciálne rásť v najdôležitejších oblastiach vášho života.

-- CELKOVÁ HODNOTA 1.722€

ČASOVO LIMITOVANÁ PONUKA

LEN 7€ /Mesiac

*Žiadna viazanosť. Vaše členstvo [7 €/mesačne] môžete kedykoľvek zrušiť

       Ďakujem moc za tento online tréning Peter! Vďaka nemu neuveriteľne rastiem. Čo bolo pre mňa v minulosti prekážkou, dnes prekonávam s ľahkosťou a vďaka vám napredujem míľovými krokmi. A užívam si to :) Ďakujem! 

-- Lea Debnárová 

       Tento program je hodný každého centu. Som nesmierne vďačný za všetky úžasné stratégie, či už v komunikácii, rétorike alebo ako pracovať so strachmi - jednoducho topka.

-- Tomáš Urbanec

       Určite do toho choďte. Môj život sa otočil o 180 stupňov k lepšiemu. Hodnota, ktorú dostanete, je x-násobne vyššia ako investícia. Odporúčam.

-- Samuel Horvát

14-dňová Záruka vrátenia peňazí

Vyskúšajte tento transformačný Program na 14 dní. Ak z neho nebudete absolútne nadšení, vrátim Vám všetky peniaze. To znamená, že všetko riziko beriem na seba. Tomuto Programu absolútne verím. Nemôžete si dovoliť nevyskúšať ho. Preto urobte rozhodnutie, ktoré vám prinesie výsledky, o ktorých ste vždy snívali.


© Peter Sasín Online Training
Všetky práva vyhradené
NLP Akadémia, s.r.o. | Letecká 22 | Bratislava - Slovakia

Kontakt: podpora@nlp-akademia.sk